Artimiausias seminaras

„Paveiki Prezentacija“ 

jau vasario 15 dieną.

Trukmė 9 val. Registruotis čia

IMG_0364.jpg
Vietnam1.jpg
CRW_2763.jpg

Registruokis į seminarą čia

Ar gamtos dėsniai veikia visur ? Visi procesai žemėje ir artimoje jai aplinkoje veikia pagal aiškiai apibrėžtus dėsnius- sunkio jėga, magnetinis laukas, dalelių judėjimas dujose, garso sklidimas oru ar vandeniu... Žmogus yra Žemės sistemos dalis. Jo organizme visi organai ir sistemos taip pat veikia pagal gamtos dėsnius- fermentu išsiskyrimas virškinimo metu, impulso sklidimas nerviniais laidais, medžiagų šalinimas ir pasisavinimas... Jeigu protas yra žmogaus organizmo dalis, jis irgi turėtų funkcionuoti pagal kažkokius dėsnius.... Ar kada nors susimąstėte pagal kokius?

Didysis minties jėgos mokytojas John Kehoe, daugiau nei 40 metu dėstantis ši dalyką pasaulyje, teigia, kad žmogaus protas veikia pagal 6 aiškiai suformuluotus dėsnius. Vienas iš jų skelbia, kad protas yra nuolat siunčiantis ir priimantis signalus įrenginys. Nuolat. Net ir miego metu. Jeigu šis procesas vyksta nenutrūkstamai, ar įmanoma ji suvaldyti? Tikrai taip! “Minties jėgos ilgalaikėje programoje” John Kehoe atskleidžia ištisa technikų rinkinį. Pasidalinsime 2 iš jų: inkrustracijos ir “piktžolių ravėjimo”. Abi jos reikalauja treniruočių, bet jas įvaldžius, įmanoma pasiekti net iki 50% minčių administravimo. O kaip žinia, “valdantis savo mintis- valdo savo gyvenimą”...


“Piktžolių ravėjimo” technika leidžia pastebėti ir sustabdyti negatyvių minčių srautą. Jos esmė - keletą kartu per diena pastebėti ir sąmoningai “nukirsti” nepalaikančią ar trukdančių progresui mintį. Tiesiog neleisti jai vystytis, nutraukiant ją viduryje sakinio. Pradžioje net nepastebime, kaip dažnai dienoje mąstome negatyviai. Ilgainiui išmokstame atsekti ir suvaldyti šį srautą.

Reguliariai kartojant šią techniką, po kelių mėnesių galima pasiekti proceso automatizmo. Šis būdas puikiai tinka, tvarkantis su baimėmis ir nerimu. Inkrustacijos metodas įgalina pasėti galvoje reikalingas palaikančias mintis. Tai diametraliai priešinga “piktžolių ravėjimo” technikai. Keletą kartu per diena reikia samoningai įdiegti pozityvią mintį ar afirmaciją.


Pasiekus šių 2 technikų automatizmą, apskritai keičiasi mąstymo būdas: ženkliai sumažėja negatyviu minčių ir pozityvus gyvenimo matymas tampa dominuojančiu. Taip, tai reikalauja kasdienių pastangų ir treniruočių, bet pagalvokime, kiek sumokėtume už gyvenimą be baimių ir negatyvo?

 

+37068600732 (Sandrija)

Lithuania

©2019 by SKy TEAM. Proudly created with Wix.com